Grupa III – Biedronki

Grupa III- „Biedronki” to 5 latki . Na co dzień o ich uśmiech dbają Pani Ula, Kasia, Magda  i Mariola.

Dużo dzieci zna się już dobrze, ale z chęcią poznają też nowych kolegów, pokazując im jak bawimy się w naszym przedszkolu, troszcząc się o siebie nawzajem.

Przed nami kolejny rok przedszkolny, czas wspólnej zabawy i nauki. Dzieci pracują pilnie w książkach, uzupełniają karty pracy, dbają o swoje piórniki i przybory piśmienne.

Będą kontynuować swoje pasje ogrodnicze i siać nowe warzywa i kwiaty na założonych w ubiegłym roku grządkach.

Z pewnością ten rok będzie pełny  wrażeń,  radosnych i szczególnych chwil  w życiu przedszkolaków.